TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

Yeni Netflix Dizisi : Aşk 101 Oyuncu Kadrosu

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Aşk 101 dizisi; “Aşk. Kaygı. Kalp kırıklığı. Pişmanlık. Yolları kesişip ayrılırken neleri keşfedecek, nelerin eksikliğini çekecekler?” açıklamasıyla Netflixte yayına girdi. 7 gencin lise çağında yaşadıklarını anlatan dizinin yönetmen koltuğunda, Ahmet Katıksız oturmakta. Senaryosu ise Meriç Acemi’nin kaleminden çıktı. Aşk 101 oyuncularının kimler olduğuna geçmeden önce, dilerseniz Netflix Türkiye resmi Twitter hesabında paylaşılan fragmanını izleyelim. İşte o fragman;

Aşk 101 Oyuncuları Kimler?

Netflixte yeni yayınlanan Türk dizisi, Aşk 101 in oyuncuları kimler sorusuna sosyal medya hesaplarıyla birlikte cevap vermek istedik. Dilerseniz gelin bu oyuncuların kim olduğuna ve sosyal medya hesaplarına birlikte bakalım.

ask 101 oyuncu kadrosu

- Sponsorlu -

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?
8 Mayıs 1981 de İzmir’de dünyaya gözlerini açan dizi ve sinema oyuncusu, baba tarfından İzmir’li, anne tarafından Arnavut’tur. Ortaokul eğitimini Özel Türk Koleji’nde tamamlamıştır. Lisede Amerikan Kolejine giden Urgancıoğlu, üniversiteyi, Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun olarak bitirmiştir. Sonrasında, Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde okuduktan sonra New York’da Stella Adler’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Şuanda Aşk 101 dizisinin, başrol oyuncularından.

Kaan Urgancıoğlu’nun resmi Twitter hesabı;

Alina Boz Kimdir?

14 Haziran 1998 senesinde Rusya’nın başkenti Moskova’da dünyaya gelen Alina Boz, anne tarafından Rus, baba tarafından ise Bulgaristan Türküdür. 2005 senesine kadar Rusya’da yaşayan genç oyuncu,  babasının işi nedeniyle 7 yaşında İstanbul’a taşınmıştır. Türkiye’ye taşındıktan sonra tiyatroya ilgi duyan Alina Boz, 9 yaşında tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. Şuanda Aşk 101 dizisinin başrolleri arasında adı geçiyor.

View this post on Instagram

Doğamız, dünyamız bize bir mesaj veriyor..

A post shared by Alina Boz (@alinaboz) on

Selahattin Paşalı Kimdir?

Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 senesinde Bodrum,’da dünyaya gelmiştir. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Burada aldığı oyunculuk eğitiminden sonra Budapeşte’de Sanat Yönetimi okuyan Paşalı, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde yaşamıştır.

Selahattin Paşalı, yeni twitter hesabı açtığından dolayı şu an için sadece kullanıcı adını vereceğiz. Ancak en yakın zamanda ilk attığı tweetide yazımızda göreceksiniz. Selahattin Paşalı Twitter Hesabı;

@selapsl

Selahattin Paşalı resmi İnstagram Hesabı;

Pınar Deniz Kimdir?

Son dönemde adından söz ettiren oyuncular arasında olan Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. 2014 senesinde yayınlanan Sil Baştan dizisinde canlandırdığı Evrim karakteri, ilk tecrübesidir.

https://www.instagram.com/p/B_SEAy0DRCw/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü’nde halen öğrenim hayatına devam eden Mert Yazıcıoğlu, kendisini oyunculuk konusunda geliştirmek için, Üç Mota Eğitim Atölyesinde oyunculuk dersleri almıştır.

Kubilay Aka Kimdir?

1995 doğumlu olan genç oyuncu, Eskişehir Üniversitesi Havaalanı Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alan Aka, Vatanım Sensin ve Çukur dizilerinde rol aldıktan sonra, şimdi de Aşk 101 dizisinin başrol karakterlerinden.

İpek Filiz Yazıcı Kimdir?

2001 yılında İstanbul’da doğan genç yetenek, henüz lise eğitimi almakta. 2016 senesinde Babam ve Ailesi dizisinde aldığı rol ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Şuan da ise, Aşk 101 dizisinde rol alıyor.

https://twitter.com/ipekkyazicii/status/1253628470720151552?s=20

18 Tweette La Casa De Papel Oyuncuları yazımızın da dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.