TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

THY Hatıra Bilet Almak İsteyenlere Tane Tane Anlattık

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda tarihi bir uçuşa daha imza atacak. THY’nin yapacağı bu uçuşa, herkesin bilet alması mümkün. Bu tarihi yolculuğa nasıl katılabileceğinizi ve detaylarını, Twitexpress olarak sizler için derledik.

thy 19 mayis hatira bileti

THY 19 MAYIS ÖZEL UÇUŞU NEDİR?

Türk Hava Yolları TK1919 sefer sayısı ile 19 Mayıs tarihinde, özel bir uçuş gerçekleştirecek. THY Basın Müşavirliği tarafınca yapılan açıklamaya göre; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı tarihin 101. yıl dönümünde gerçekleştirilecek olan uçuş, İstanbul’dan Samsun’a düzenlenecek.

- Sponsorlu -

TARİHİ YOLCULUK BİLETİ NASIL ALINIR?

twitexpress tarihi yolculuk

THY’nin 19 Mayıs Özel uçuşu biletini alanlar, sosyal medyada paylaşıyor. Bu durum, tarihi bilete olan ilgiyi arttırmış durumda. Bu tarihi yolculukta sizin de adınızın geçmesini istiyorsanız yapacaklarınız çok basit. https://www.tarihiyolculuk.com/ sitesinde istenilen bilgileri girdikten sonra Uçuşa Katıl demeniz yeterli olacaktır.

Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da yaptığı tarihi uçuşun da içerisinde olduğu Şirketlerin Efsane 23 Nisan Videoları yazımın dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.