TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

Obradovic’ten Açıklama : Fenerbahçe Benim Evim

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Fenerbahçe Beko Basketbol takımında, Baş Antrenör olarak görev yapan Željko Obradović geçtiğimiz gün, Fenerbahçe’de kalmak istediğini açıkladı. Açıklaması şu yöndeydi;

Daha net ve kesin konuşmak gerekirse, gelecek sezon için önceliğim, Fenerbahçe baş antrenörü olarak kalmak. Tüm Fenerbahçe taraftarına bu mesajımı iletmek isterim.

Obradovic'ten Açıklama : Fenerbahçe Benim Evim Željko Obradović

Zeljko Obradovic’in Fenerbahçe Açıklaması

Başarılı basketbolcu ve antrenör olan Obradovic, koronavirüs nedeniyle memleketi olan Sırbistan’da kaldığı evinden, soruları cevapladı. Geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında Obradovic, Fenerbahçe’de antrenörlük yapmaya devam etmek istiyorum. Çok büyük bir taraftarımız var, deplasman maçlarında bile salonlar doluyor. “Burası benim evim” sözlerini kullandı. Bu açıklamadan sonra Fenerbahçe camiasından henüz bir açıklama gelmedi. Fenerbahçe taraftarları ise Sırp hocaya olan sevgilerini, Twitter hesapları üzerinden paylaştılar.  Bu paylaşımlar arasında, Obradovic’in Fenerbahçe’de kalmasını isteyenlerin sayısı oldukça fazlaydı.

obradovic fenerbahcede devam edecek

Zeljko Obradovic Hakkında Atılan Tweetler

Obradovic’in, “gelecek sezon için önceliğim Fenerbahçe, burası benim evim” açıklamasından sonra, Twitter karıştı. Fenerbahçe’li taraftarlardan Obradoviç hakkında 20 bine yakın tweet atıldı. Twitexpress.com olarak, sizlere bu tweetlerden birkaçını derledik. İşte o twitler;

Obradovic’in, Fenerbahçe ile 2+1 yıllık sözleşmeye “evet” haberini okuyanları büyük bir sevinç kapladı.

https://twitter.com/masum1can/status/1252583890616815617?s=20

Fenerbahçe Beko’da imza attığı büyük başarılar, Obradovic’i Fenerbahçe Beko efsaneleri arasına almış durumda. Başarılarından ve sevilmesinden kaynaklı olarak, heykelinin dikilmesini isteyenler de yok değil.

- Sponsorlu -

Aynı zamanda eski basketbol oyuncusu olan Obradovic’in, akıllardan çıkmayan sahnelerinden birisi;

https://twitter.com/bbobasket/status/1250502481207070724?s=20

Kazandığı başarılar ve üstün basketbol zekası ile, kendisini Türkiye’nin, hatta Avrupa’nın en iyi koçları arasında saymamız yanlış olmaz diye düşünüyoruz.

Periyot aralarında ve molalarda oyuncuların hatalarına ciddi anlamda sinirlenen, hatta oyunculara bağırırken suratı kıpkırmızı olan Obradovic’i izlemenin bile zevkli olduğunu savunanlar da var.

Ercan Taner’in süperligin ne zaman başlayacğı hakkında olan açıklamasının da dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz!

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.