TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

Kullanım Sözleşmesi

Sponsorlu

TwitExpress.com ve Kullanıcıları Arasında Sözleşmedir

TwitExpress Kullanıcıları (sözleşmenin kalan aşamalarında “Kullanıcı” olarak geçer) ve TwitExpress  (sözleşmenin kalan aşamalarında “TwitExpress.com” olarak geçer) Gizlilik Sözleşmesi arasında yapılan kullanım sözleşmesidir.

1. Twitexpress.com, Twitter üzerinden edindiği gündem ve haber bilgilerini kullanıcılarına sağlayan bir blog sitesidir.

2. Twitexpress.com web sitesine üye olan/olmayan ancak ziyaret eden her Kullanıcı, iş bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaktır.

3. Sözleşmenin kabulü ile; sözleşmede açıkça yasak olduğu ya da Türk Ceza Kanunu’na göre suç teşkil ettiği belirtilen, ayrıca diğer mevzuatlara uygun hareket etmeyen eylem ve fiillerden hukuki ve cezai anlamda Kullanıcının kendisi sorumludur.

4. Her kullanıcının yaptığı yorumlar, moderatörler tarafından onay alır. Twitexpress.com ‘un yorumları onaylayıp onaylayamama inisiyatifi vardır. Ayrıca; yorum yapmak için Twitter hesabı ile giriş yapılabilir. Her ne kadar yorumlar Twitexpress.com moderatörleri tarafından onaylansa da; ilgili yorumun içeriği ile ilgili suç ve hukuki ceza teşkil edecek konularda tüm sorumluluk Kullanıcıya aittir.

5. Twitexpress.com ‘da Türkiye Cumhuriyeti ‘ni küçük düşürücü, insan haklarına aykırı, ırkçı, bölücü hiçbir fiil ya da eyleme izin verilmez. Kullanıcı bu yöndeki eylemlerinden kendisi sorumludur.

6. Kullanıcı, üyelik bilgilerindeki bilgileri doğru girmekle mükelleftir. Bu konuda Twitexpress.com sorumluluk kabul etmez. Kullanıcının girdiği bilgiler doğru kabul edilir. Twitexpress.com ‘un doğrulama konusunda bir sorumluluğu yoktur. Kullanıcı dilerse üyeliğini iptal edebilir, silebilir ancak bir başkasına devredemez. Twitexpress.com ‘un Kullanıcının üyeliğini herhangi bir sebeple ve her halde iptal etme, silme hakkı saklıdır.

- Sponsorlu -

7. Twitexpress.com da yer alan içerikler (makale, yazı, yorum, video, fotoğraf, yazılım, vs.) izinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilmeksizin paylaşılamaz.

8. Twitexpress.com; üye olan Kullanıcıların, şifresini ve bilgilerini korumak adına gerekli tedbirleri alacaktır. Her halükarda; Kullanıcının şifresini koruma görevi kendisindedir.

9. Herhangi bir şekilde; üçüncü tarafların kusuruna binaen yaşanması muhtemel veri kaybı durumunda Twitexpress.com ‘un bir sorumlulu yoktur.

10. Twitexpress.com ilgili resmi makamlar tarafından resmi yazı ya da diğer uygun usullerde Kullanıcıya ait bilgilerin talep edilmesi halinde paylaşır.

11. Twitexpress.com ‘un amacı Twitter gündemi ile ilgili genel gelişmeleri, ilginç haberleri, videoları, gündemi Kullanıcıya aktarmaktır. İlgili haberin paylaşılması, dağıtılması, TwitExpress.com ‘un Twitter hesabındaki paylaşımların, Kullanıcı tarafından tekrar paylaşılması halinde; gerek Twitter’a karşı gerekse de diğer kurumlara karşı sorumluluk Kullanıcıya aittir.

12. İş bu kullanım sözleşmesinde Twitexpress.com dilediği gibi değişiklikler yapabilir. Bu değişiklikleri kullanıcılara bildirimle sorumlu değildir. Her Kullanıcı kullanım sözleşmesindeki değişiklikleri her girişte takip edebilir.

İş bu sözleşme en son 6 Nisan 2020 tarihinde düzenlenmiştir. 

Kullanım Sözleşmesi ile ilgili sorular için İletişim bölümünden Twitexpress.com ile irtibata geçilebilir.

- Sponsorlu -