TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

Koronavirüs Haritası Türkiye Güncel

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Corona virüs haritasını siz değerli okurlarımız için oluşturduk. Haritamızda; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Mersin, Zonguldak, vs. gibi tüm 81 ildeki vaka bilgileri, en son paylaşılan Sağlık Bakanlığı verilerine göre eklenmiştir. Sağlık Bakanlığınca ilçe ve mahalle bilgileri de verilmesi halinde haritamıza işlenecektir. Her gün veriler ışığında haritamız güncellenecektir.

covid 29 nisan verileri

Corona Virüs Haritası Kullanım Rehberi

İlgili haritada yer alan ile (şehire) tıklamanız halinde mevcut vaka sayısını görebilirsiniz.

Tıkladığınız il sokağa çıkma yasağı / karantina kapsamında ise; bu durumda yanında “Karantinada” ibaresini göreceksiniz.

Yakınlaştırma ve uzaklaştırma için;

- Sponsorlu -

Masaüstü bilgisayarınızdan Zoom in / out yapabilirsiniz, farenin sol tuşunu basılı tutarak sağa sola kaydırarak istediğiniz ile göz atabilirsiniz.

Akıllı cep telefonunuzdan ise; iki parmağınızı kullanarak zoom in / out yapabilir, yine iki parmağınızla haritada sağa sola ilerleyebilirsiniz.

Harita TwitExpress teknik ekibince hazırlanmıştır, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanması yasaktır.

Haritanın  sürekli güncel halini takip etmek için Adresi Sık Kullanılanlara Ekle butonunu kullanarak adresi sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Verilerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından güncelleme yapılması ile birlikte anında güncellenecektir. Bakanlık tarafından şehir bazlı son paylaşım 7 Nisan’da yapılmıştır. Sonrasında herhangi bir veri paylaşılmamıştır.

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.