TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

Beyazıt Öztürk Twitterda TT Oldu

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Gececilerin kaçırmadığı, erken yatanların ise sırf izleyebilmek için uykularından fedakarlık ettiği program nedir diye sorsak, tüm Türkiye tek bir ağızdan Beyaz Show der diye tahmin ediyoruz. Bu yazımızda, Türkiye’nin en sevilen Talk Showlarından birisi olan Beyaz Show’u sunan Beyazıt Öztürk’ün, geçtiğimiz saatlerde neden TT olduğuna değineceğiz.

Beyazıt Öztürk Twitterda TT Oldu

Geçtiğimiz sene yayından kalkan Beyaz Showu özleyenlerin sayısı oldukça fazla. Geçtiğimiz hafta tekrarlarının yayınlanmaya başlamasıyla Beyaz Show, sevenlerini tekrardan ekranlara kilitledi. Beyaz Show sunucu olan Beyazıt Öztürk de bundan dolayı TT oldu aslında. Beyazıt Öztürk hakkında atılan tweetlerden birkaçını sizler için derledik.

beyazit ozturk

Beyaz Show’a konuk olan ünlülerin sayısını saymak, oldukça zor. Ama konuk olmayanları saymak gayet kolay. Beyaz Show’a konuk olmayan, hatta bir dönem Beyazıt Özrtük’ün hakkında VTR çektiği o isim; Kıvanç Tatlıtuğ. İşte o VTR;

Beyazıt Öztürk, yeni yeni parladığı dönemlerde canlı yayın sırasında, yayının saatinin geç olmasına isyan etti. O sırada Kanal D’nin sahibi olan Arzuhan hanım yayına bağlandı. İşte o anlar;

Beyazıt Öztürk’ü sevenlerin sayısı oldukça fazla. Bunun nedeni, seyircisine her zaman bir ağabey gibi yaklaşmasından kaynaklı olsa gerek.

- Sponsorlu -

https://twitter.com/melihkasay/status/1253880919116701697?s=20

Her zaman duyarlı ve sıcak kanlı davranan Beyazıt Öztürk’ün, o anlarından bir tanesi;

Uzun yıllar yayında olmasından dolayı, sadece bir devrin Talk Showu olarak sayılmıyor. Hatta sevenleri ona “Bir devrin değil, her devrin kaliteli Talk Showcusu” diyor.

Beyazıt Öztürk ve Candan Erçetin atışmalarını bilmeyenlerimiz yoktur. Peki o yıla dönmek isteyenlerimiz?

İftardan Sonra Atılan Efsane Tweetler adlı yazımızın da dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz!

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.