TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

Atatürk Havalimanı Hastane Oluyor

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Türkiye ‘de Covid-19 salgını nedeniyle alınan önlemler her geçen gün artmaya devam ederken; alınan son önlemlerden birisi de Atatürk Havalimanının hastaneye çevrilmesi yönünde. Bu gelişme konusunda da birden farklı görüş ortaya çıkarken, ülkece yeni bir tartışma konusu daha bulmuş olduk.

ataturk-havalimani-hastane oluyor

Fikrin Sahibinin Kim Olduğu Tartışılıyor !

Atatürk Havalimanının hastaneye çevrilmesi ve Covid-19 salgını için hastalara hizmet vermesi kesinleşirken; 45 gün içerisinde dönüşümün tamamlanması planlanıyor. Bu karar sonrasında yine Twitter camiasında birçok farklı görüşten kişi konuyu tartışmaya başladı. Fikrin ilk mucidi halen aranıyor. Birçok kişi fikrin kendisine ait olduğunu söylüyor.

#AtatürkHavalimanı

Görüleceği üzere fikrin kendisine ait olduğu yönünde birçok iddia bulunuyor.

Yine başka bir iddia…

- Sponsorlu -

Bir iddia daha…

İddialara cevaplar yine iddia ile devam ediyor !

Atatürk Havalimanı Hastane Olsun mu Olmasın mı

Mevcut iddia, memnuniyet ve şikayet tweetlerini incelediğimizde halkın da bu konuda farklı görüşleri olduğu görülüyor. Ayrıca görüş değiştirenler de bulunuyor. Dolayısıyla ortaya böyle durumlar da çıkmıyor değil !

https://twitter.com/SparrowBrs/status/1247229583788834826

Tekrar konumuza dönecek olursak; genel itibariyle Atatürk Havalimanının sahra hastanesine dönüştürülmesi, ortalama 1.000 yatak kapasitesi ile çalışması hedefleniyor. Bu dönüştürme işlemi için öngörülen süre ise 45 gün olarak belirlenmiş durumda.

 

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.