TwitExpress
Twitter TT Haber Gündem

1000 TL lik Yardıma Başvurdu Adına Ferrari Çıktı!

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sponsorlu

Samsun ilinde yaşanan olay gerçekten pes dedirtti. Samsun ilinde bulunan İlkadım Yardımlaşma Vakfı ‘nın maddi durumu kötü olan kişiler için başlattığı yardım kampanyaları kapsamında  yapılan bir başvuru ile adeta ortalık karıştı. Cumhuriyet gazetesinden Cemil Ciğerim’in haberine göre işte detaylar.

ferrarisi cikti

Adına Kayıtlı 1,5 Milyonluk TL lik Ferrari Çıktı !

Yardım başvurusu yapan kişiler ile ilgili sosyal ve mali durum araştırması yapan yetkililer, ortaya çıkan sonuçla birlikte çok şaşırdı. 1000 TL lik yardım için başvuruda bulunan kişinin, adına kayıtlı olan ve dünyaca ünlü özel arabalar üreten Ferrari marka aracı olduğu ortaya çıktı. Söz konusu Ferrari marka otomobilin ise yaklaşık 200.000 Euro (iki yüzbin avro) değerinde TL bazında da yaklaşık 1.500.000 TL (bir buçuk milyon Türk Lirası) değerinde olduğu belirtildi.

Arkadaşıma Ait Dedi

Söz konusu kişinin, İlkadım Sosyal Yardımlaşma Vakfı ‘nın 1.000 TL lik yardım başvurusuna E Devlet üzerinden başvuruda bulunduğu, başvuru sonrasında durumun yetkililerce tespit edilmesi üzerine yaptığı açıklamalarda; Ferrari marka aracın kendisine ait olmadığını, arkadaşının olduğunu belirtti. Aracın sadece resmiyette adına kayıtlı olduğunu, normalde aracın arkadaşına ait olduğunu ve kendisinin de kullanmadığını söyledi.

Sokağa Çıkma Yasağı Dinlemediler : Ankarada Kaçak Pavyon Eğlencesi konulu haberimize de göz atabilirsiniz.

- Sponsorlu -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.